نکات یادگیری زبان چینی

  1. با تحقیقات اولیه شروع کنید: سریع ترین راه برای آشنا شدنتان با زبان چینی ، انجام تحقیقات عمومی درباره این زبان است و حداقل هزاران برنامه آموزشی وجود دارد که به شما یاد می دهد چطور شروع کنید.
  2. ایجاد یک پایه قوی برای یادگیری زبان چینی: باید بدانید که مراحلی بین قسمت های خسته کننده تا بخشی که قادر به مکالمه هستید ممکن است وجود داشته باشند. با این حال آن ها در ایجاد یک بنای قوی برای شما بسیار مهم هستند . خود را با صدا ها و شخصیت ها آشنا کنید تا بتوانید هنگام یادگیری با آن ها ارتباط برقرار کنید.
  3. یادگیری استادانه دستور زبان: پایه هر زبانی پشت دستور زبانش خوابیده و دانستن قواعد به شما در صحبت کردن و نوشتن درست بسیار کمک می کند و خوشبختانه دستور زبان چینی خیلی ساده است و این قوانین را همانطور که یاد می گیرید رعایت کنید و سعی کنید آن ها را در جلسات تمرینی خود وارد کنید و به کار ببرید.
  4. تمرین واقعی برای یادگیری زبان چینی: همه چیزهایی که یاد می گیرید را می توانید سریع فراموش نکنید و بهتر است به جای هدر دادن مهارت تازه به دست آمده تان ، هر روز از یک روش استفاده کنید . می توانید صحبت کنید ، گوش دهید ، بخوانید یا بنویسید، یا روش تمرینی خودتان را انتخاب کنید.
  5. در یک برنامه کامل زبان سرمایه گذاری کنید: مطالعه فشرده زبان در ابتدا بسیار مهم است ، به خصوص اگر شما چیزی مثل نارنگی (به چینی) را یاد می گیرید و اگر می خواهید یک پایه درست بسازید، تنها چند ساعت مطالعه در هفته کافی نیست. یک برنامه روزانه فشرده به شما کمک خواهد کرد تا مهارت های خود را قوی کنید و آنچه را که هر روز یاد می گیرید را درست بکار ببرید.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s