سیستم VRF

سیستم VRF میدیا باعث صرفه جویی در انرژی، کنترل ناحیه فردی برای هر ناحیه مشخص در مکان‌های بزرگ با نواحی جدا از هم و راحتی و دقت را در ساختمان‌های تجاری فراهم می‌کنند. سیستم VRF میدیا نیز مانند چیلر میدیا و دیگر محصولات این شرکت تمرکز ویژه‌ای بر صرفه‌جویی در انرژی دارد.

VRF به معنای جریان متغیر مبرد است که از مبرد برای تامین گرمایش و سرمایش استفاده می‌کند. دستگاه VRF قابلیت‌های برجسته مختلفی را ارائه می‌دهد و برای ساختمان‌های بلند یک انتخاب ایده‌آل است. سیستم  VRF سازگاری با مجموعه وسیعی از واحدهای داخلی انعطاف پذیری را برای تولید راه‌حل های کنترل آب و هوای مناسب برای طیف وسیعی از فضاهای داخلی فراهم می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم ور آر اف به لینک زیر بروید:

با سیستم‌ VRF میدیا سیستم کنترل آب و هوای داخلی برتر و راحتی همه کاره را کشف کنید. گرمایش و سرمایش همزمان توسط فقط یک سیستم قابل دستیابی است، این دستگاه در عین حال حداکثر کارایی و راحتی را ارائه می‌دهد. همچنین سیستم VRF میدیا مانند چیلر میدیا و درگر محصولات شرکت سازگاری فوق‌العاده با طیف گسترده‌ای از واحدهای داخلی انعطاف پذیری را برای تولید راه‌حل‌های کنترل آب و هوای مناسب برای طیف گسترده ای از موقعیت و مناطق مختلف داخلی را فراهم می‌کند.

سیستم VRF میدیا مانند چیلر میدیا بازدهی بالایی دارد. فناوری META (تغییر دمای تبخیر Midea) حداکثر بهره‌وری انرژی و کاهش هزینه‌های برق را تسهیل می‌کند.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s