ویزای تمکن مالی اروپا

ویزای تمکن مالی یا D7 پرتغال

برای دریافت ویزای تمکن مالی پرتغال دو پیش‌نیاز اساسی دارد که باید رعایت شود. در مرحله اول فرد متقاضی باید به مدت 8 ماه در سال در پرتغال اقامت داشته باشد. برای اثبات تمکن مالی زندگی در پرتغال باید درآمد شما معادل 20000 یورو در سال باشد. درآمد فرد باید از طریق درآمد غیرفعال مانند سود سهام، درآمد حاصل از اجاره ملک، درآمد سرمایه‌گذاری یا مستمری باشد. D7 از ساده‎‌ترین ویزای پرتغال است که به نام ویزای بازنشستگی نیز شناخته می‌شود و راهی برای دریافت شهروندی پرتغال است.

ویزای تمکن مالی قبرس

ویزای درآمدی قبرس نیز برای افرادی مناسب است که می‌توانند مدارک لازم را برای اثبات درآمد ثابت خود ارائه دهند، این ویزا مانند دیگر ویزاهای درآمدی است. برای دریافت ویزای تمکن مالی قبرس نیازی به کسب‌وکار در قبرس ندارید و به‌راحتی باگذشت چندسال متوالی می‌توانید به همراه خانواده اقامت دائم قبرس را دریافت کنید.

ویزای تمکن مالی اتریش

ویزای درآمدی اتریش از روش‌های مستقل اخذ اقامت اتریش است. افراد متقاضی این ویزا اجازه کار ندارند و باید درآمدی منظم داشته باشند که در طول مدت ویزا ادامه داشته باشد. این ویزا به افرادی تعلق می‌گیرد که آلمانی را در سطح ابتدایی بلد باشند و درآمد ماهیانه دوبرابر نرخ استاندارد قانون عمومی بیمه اجتماعی داشته باشند. درآمد ماهیانه افراد باید از منابع غیرفعال باشد. این ویزا همچنین به تأییدیه پلیس محلی، اداره بیمه درمانی محل اقامت خود نیاز دارد.

ویزای تمکن مالی ایرلند

ایرلند نیز از جمله کشورهای اروپایی است که ویزای تمکن مالی را به‌عنوان یکی از مسیرهای مهاجرتی در نظر گرفته است. ویزای درآمدی ایرلند نسبت به دیگر کشورهای اروپایی نیاز به درآمد بیشتری دارد. هزینه زندگی در ایرلند بسته به محل زندگی متفاوت است و علاوه بر درآمد بالا به یک حساب پس‌انداز برای مواقع ضروری نیاز است.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s