تدریس خصوصی زبان انگلیسی

با گسترش ارتباطات در دنیا چه از طریق اینترنت و چه سفر، نیاز به یادگیری زبان انگلیسی هر روز ضروری تر دیده می شود بخاطر اینکه زبان انگلیسی توانسته است خود را به عنوان زبان مشترک جهانیان جا بیاندازد. از این رو هر روز افراد بیشتری به دنبال شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی هستند.

بهترین آموزشگاه زبان تهران

مزایای دوره های تدریس خصوصی زبان انگلیسی
کلاس های 100% تضمینی ( اگر دانشجو رضایت کافی را از کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی نداشته باشد، تمام مبلغ دوره به او بازگرداننده خواهد شد)
برگزاری دوره تدریس خصوصی زبان انگلیسی کاملا متناسب با نیاز زبان آموزان گرامی مانند تجار، مسافران و دانشجویان
برگزاری کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در منزل
کلاس های خصوصی تافل و آیلتس
برگزاری کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی به صورت فشرده
تمرکز بر روی مکالمه در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی موسسه زبان سخن برتر
کلاس های تخصصی شرکت در مصاحبه سفارت
تدریس خصوصی زبان انگلیسی

هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی
قیمت کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی کاملا به شرایط، نیازها و نوع کلاس شما بستگی دارد. اگر شما بخواهید استاد به مکان شما بیاید معمولا 10 هزار تومان به عنوان هزینه ایاب و ذهاب به قیمت هر جلسه کلاس تدریس خصوصی زبان اضافه می شود. معمولا هزینه دوره های تخصصی آیلتس و تافل بیشتر از کلاس های مکالمه معمولی است. اگر در کلاس بیش از یک نفر حضور داشه باشد به ازای هر یک نفر اضافه 10 هزار تومان به هزینه کلاس خصوصی اضافه می شود. برای آگاهی از قیمت کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران به واحد مشاوره موسسه زبان سخن برتر تماس بگیرید. همین طور شما می توانید از دوره های تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در منزل بهره ببرید.

متد تدریس خصوصی زبان انگلیسی
در آموزشگاه زبان سخن برتر، ما با استفاده از اساتید مجرب در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و همین طور با استفاده از جدیدترین متدهای روز در زمینه آموزش زبان انگلیسی و تمرکز بر روی مکالمه به تدریس زبان انگلیسی می پردازیم. تلاش ما بر این است که گرامر را از دوره های تدریس خصوصی زبان انگلیسی خود حذف کرده و بجای کتاب از متریال های ذیگر مانند مجله،فیلم و موزیک استفاده کنیم که در زیر به ضورت مختصر به توضیح آن می پردازیم. از دیگر دوره های آموزش زبان انگلیسی سخن برتر کلاس مکالمه زبان انگلیسی و دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی می باشد.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در منزل

تماشای فیلم و سریال
یکی از بهترین متدها برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده از فیلم و سریال است. شما پس از تماشای فیلم چه در کلاس و چه در منزل باید فیلم را به صورت خلاصه به استاد توضیح دهید. این روش یکی از موثرترین روش ها در کلاس های خصوصی زبان انگلیسی می باشد چون شما رو مجبور به فکر کردن به زبان انگلیسی و حرف زدن می نماید. یکی از بهترین سریال ها برای یادگیری زبان انگلیسی سریال Friends می باشد. یکی دیگر از روش های موثر یادگیری زبان انگلیسی نگاه کردن کارتن هاست چون هم آهسته تر صحبت می کنند و هم از کلمات ساده تر در آن استفاده می شود.

گوش دادن به موزیک
یکی دیگر از روش های یادگیری زبان انگلیسی، گوش دادن به موزیک های معروف زبان انگلیسی و حتی زمزمه کردن آن با خواننده می باشد. بهتر است برای این کار ابتدا از آهنگ های محبوب تر و ساده تر شروع نمایید.

خواندن مجلات انگلیسی
یکی دیگر از روش های جذاب یادگیری زبان انگلیسی، خواندن مقالات مختلف در مجلات و روزنامه های انگلیسی زبان می باشد. شما می توانید مجلات کاغذی را از کتاب فروشی ها تهیه کرده و یا آن ها را به صورت رایگان در اینترنت بیابید. پیشنهاد ما این است که با مجلات مربوط به رشته خودتان یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنید تا هم به آن علاقه داشته باشید و هم اینکه مطالب جدیدی در مورد رشته خود بیاموزید.

تاریخچه زبان انگلیسی
زبان انگلیسی یک زبان هندو اروپایی مانند فارسی است، گرچه شباهت چندانی به زبان فارسی ندارد. زبان انگلیسی از خانواده زبان های ژرمن یا همان آلمانی است که پس از فتح انگلستان در قرن 11 میلادی توسط فرانسوی ها تغییرات زیادی کرد. در واقع زبان انگلیسی امروزی ترکیبی از بان های آلمانی، انگلیسی و کمی از زبان های دیگر کشورهای همسایه مانند کشورهای اسکاندیناوی است. مثلا کلمه Cafe یک کلمه فرانسوی است که به زبان انگلیسی آمده است. و یا کلمه father از کلمه Vater در زبان آلمانی به معنای پدر آمده است. به علت نفوذ سیاسی ، نظامی و اقتصادی بریتانیای کبیر در قرن 18 و پس از آن حضور قدرتمند نظامی و سیاسی و اقتصادی آمریکا در قرن بیستم زبان انگلیسی به عنوان زبان اداری در سراسر جهان شناخته می شود. از این رو بسیاری زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم خود یاد می گیرند و از این رو ما به شما پیشنهاد شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی را می نماییم. زبان انگلیسی به عنوان زبان مادری در کشورهای انگلستان، آمریکا، کانادا، استرالیا، ایرلند، نیوزلند، آفریقای جنوبی شناخته می شود گه جمعیت آن ها حدود 400 میلیون نفر می باشد.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s